Amentes
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Król Vittor!

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Fortuna
Admin
Fortuna


Ród : Wszechmocny
Skąd : Zewsząd
Praca : Mąciciel

Król Vittor! Empty
PisanieTemat: Król Vittor!   Król Vittor! Icon_minitimePią Sie 22, 2014 1:46 pm

-Któż to jest, Anno? -niemłoda już jak na niezamężną panienkę, osiemnastoletnia już Miriam, schyliła się ku towarzyszce będącej przy nadziei aby wyszeptać pytanie.
-Vittor, król Amentesu- odparła Anna z delikatnym uśmiechem, trzymając dłoń na wypukłości brzucha, widocznej nawet pod mocno pofałdowaną z przodu materią sukni. Rzuciła bystrym spojrzeniem na blondwłosą panienkę. -Cóż to z błysk w oku? Czyżbyś zapragnęła go na męża?- spytała żartobliwie.
-Och, Anno! Brzemiennaś, a taka niedorosła!- zgromiła ją szeptem Miriam. Wpatrzyła się jednak ponownie w młodziana. -On ma w sobie czar króla, nieprawdaż?
-Zgadzam się, samym uśmiechem zjednuje sobie serca władców- skinęła głową Anna, czując pod palcami delikatne ruchy dziecka.


Któż zechce być tym przystojnym, czarującym mężczyzną? Któż podejmie się próby obalenia obecnego króla i stworzenia nowego rodu, nowej dynastii?

Wymagania:
-osoba przyjęta na wygląd nie może być blondynem
-charakter powinien obejmować cechy takie jak: męstwo, odwaga, wytrwałość, inteligencja, poczucie humoru, łatwość nawiązywania kontaktów, śmiałość, stałość w podjętych decyzjach, optymizm
-postać ma 26 lat
-godłem rodu, który ma zamiar założyć ta postać jest pomarańczowy, skrzydlaty wąż uroboros rysujący swoim ciałem koło wewnątrz którego jest niebieski kwiat, a na proporcach godło przedstawiane jest na czterech panelach, białych oraz błękitnych, rozstawionych w szachownicę
Powrót do góry Go down
Garion Karniwor
Rodzina Królewska
Rodzina Królewska
Garion Karniwor


Ród : Karniwor
Skąd : Wybrzeże Salar
Praca : Król

Król Vittor! Empty
PisanieTemat: Re: Król Vittor!   Król Vittor! Icon_minitimePią Sie 22, 2014 1:59 pm

Mam podejrzenia, takie małe... że chyba się mnie pozbyć chcą...
Powrót do góry Go down
 
Król Vittor!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Vittor Karniwor
» Vittor Karniwor
» Król Garion Karniwor
» Król Garion z Rodu Karwinorów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amentes :: Organizacja :: Vademecum :: Ogłoszenia-
Skocz do: