Amentes
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Posłaniec króla

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Garion Karniwor
Rodzina Królewska
Rodzina Królewska
Garion Karniwor


Ród : Karniwor
Skąd : Wybrzeże Salar
Praca : Król

Posłaniec króla Empty
PisanieTemat: Posłaniec króla   Posłaniec króla Icon_minitimeNie Cze 01, 2014 8:48 pm

Królewski goniec, zazwyczaj odnoszący się z pogardą dla innych. Chociaż listy dostarcza...
Powrót do góry Go down
Boży Głupiec

Boży Głupiec


Ród : Ho hej
Skąd : Oddzwoneczkuj się!
Praca : Żarciki

Posłaniec króla Empty
PisanieTemat: Re: Posłaniec króla   Posłaniec króla Icon_minitimeNie Cze 01, 2014 9:04 pm



28 Kwiecień, 850 roku
Lucja
Królu,
miłościwie nam panujący z woli bogów, niechże twe imię będzie sławione po wsze czasy a honor niepokalanym będzie.Śpieszno mi było list napisać do Ciebie miłościwy panie gdyż wieści mam dla ciebie wyśmienite. Kochany, mam nadzieje, że dopisuje Ci zdrowie a sprawy wagi państwowej pozwolą Ci się wkrótce ze mną spotkać. Tęsknię za dotykiem twych dłoni wędrujących po mym ciele, lecz to nie z tego powodu piszę. Mąż mój w najbliższym czasie znów wybiera się za granicę, wiec ja przybędę na dwór. Czyż się nie cieszysz? Twój zaufany człowiek, zwą go Widarem przybył do mnie bodaj dwa dni temu. Zbadał mnie i orzekł co już wiedziałeś. Prawdą to jest! Przysięgam.Jednak mój przyjazd odwlecze się w czasie kochany gdyż słabo się czuję. Twój medykus służy mi radą i pomocą więc liczę, że szybko powrócę do zdrowia. Mam nadzieje, że cieszysz się z potwierdzenia mych wcześniejszych słów. Odpisz jak najszybciej.

    Twoja uniżona służka

      Hrabina Eryka Liviette

Powrót do góry Go down
Widar Kulkidd

Widar Kulkidd


Ród : Kulkidd
Skąd : Padus Avium
Praca : Nadworny alchemik.

Posłaniec króla Empty
PisanieTemat: Re: Posłaniec króla   Posłaniec króla Icon_minitimeNie Cze 01, 2014 9:08 pm

3 Maj, 850 roku
Lucja

Drogi kuzynie,
skreślam te słowa w pośpiechu gdyż nie mam wiele czasu - muszę zajmować się hrabiną pogrążoną w żałobie. Piszę również za nią, lecz oszczędzę ci zapewnień o miłości tej nieszczęsnej kobiety. Słowa twej przyjaciółki okazały się prawdziwe, kobieta była brzemienną lecz jej ciało pozbyło się nieszczęsnej istoty. Nie mogę orzec czy było to twe dziecko czy nie, lecz nie będę Cię tym zadręczał. Pewnym jest, że problem został rozwiązany.
W najbliższych dniach powrócę do kraju.



      Z wyrazami szacunku,Wirad Kulkidd

Powrót do góry Go down
Widar Kulkidd

Widar Kulkidd


Ród : Kulkidd
Skąd : Padus Avium
Praca : Nadworny alchemik.

Posłaniec króla Empty
PisanieTemat: Re: Posłaniec króla   Posłaniec króla Icon_minitimeSro Wrz 03, 2014 12:42 pm



      Miłościwie panujący nam Królu,

    a właściwie drogi kuzynie, bo doszły mnie wieści iż w kraju panują nastroje złe i źle wróżące twej sukcesji. Na dniach przekroczę granicę i udam się wprost do stolicy, doszły mnie już wieści o śmierci twej miłościwej matki a mej ciotki o której pamięć będę chował z troską na jaką przystała. Jak już wiesz najpewniej wraz z wybuchem zarazy wysłano mnie do Aximeii z rozkazu królowej Rai, tam też wraz z miejscowymi uczonymi szukaliśmy skutecznego leku. Gdy dowiedziałem się o śmierci królowej chciałem wrócić, lecz to przekleństwo i mnie dopadło. Niestety rozczarowaniem dla twej siostry a mej przyszłej małżonki z chorobą wygrałem. Osłabiła mnie ona jednak i opóźniła powrót. Uprzedź proszę Mianę delikatnymi słowy, że wracam. Wiem jakim przekleństwem jest moja osoba dla niej i rad bym, by nie odeszła od zmysłów na mój widok. Chciałbym również z tobą się zobaczyć i wieści wszelkie dotyczące kraju otrzymać z twej ręki gdyż w tych czasach podobno ufać już nie można nikomu prócz własnej rodziny.

      Twój oddany sługa,

        Widar Kulkidd


Powrót do góry Go down
Sponsored content





Posłaniec króla Empty
PisanieTemat: Re: Posłaniec króla   Posłaniec króla Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Posłaniec króla
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Posłaniec Avy
» Posłaniec Patrisse
» Posłaniec Frederica
» Posłaniec Anai
» Posłaniec Ezia Mustela

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amentes :: Społeczność :: Posłańcy-
Skocz do: