Amentes
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Posłaniec Avy

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Ava Rede
Dworka
Dworka
Ava Rede


Ród : Carakas
Skąd : Odłączona Wyspa
Praca : dworka księżniczki

Posłaniec Avy Empty
PisanieTemat: Posłaniec Avy   Posłaniec Avy Icon_minitimePią Kwi 18, 2014 4:23 pm

_________________..._________________
Powrót do góry Go down
Fortuna
Admin
Fortuna


Ród : Wszechmocny
Skąd : Zewsząd
Praca : Mąciciel

Posłaniec Avy Empty
PisanieTemat: Re: Posłaniec Avy   Posłaniec Avy Icon_minitimeNie Cze 01, 2014 9:51 am

Witaj, córko!
Doszły mnie słuchy, jakoby księżniczka była z Ciebie wyjątkowo zadowolona. Cieszą mnie te wieści, jednakże zmuszony jestem zawezwać Cię do domu, gdyż Twoja pani matka zapadła na chorobę i musisz przejąć jej obowiązki prowadzenia naszego rodzinnego dworku.

Z miłością, Twój ojciec
Carakas

Powrót do góry Go down
Frederico Gaspare
Radca Królewski
Radca Królewski
Frederico Gaspare


Ród : Gaspare
Praca : Pisarz

Posłaniec Avy Empty
PisanieTemat: Re: Posłaniec Avy   Posłaniec Avy Icon_minitimeNie Cze 01, 2014 8:46 pm

Droga Pani Rede,
Możesz mnie nie znać osobiście, ale zapewne już słyszałaś me nazwisko. Spotkaliśmy się na uroczystości z okazji Dnia Maji, gdzie wymieniliśmy ze dwa słówka. Towarzyszyłem wtedy Pannie Grasse. Piszę list z prośbą o spotkanie. Najlepiej jakby pozostało to w tajemnicy. Musimy porozmawiać o pewnej zaistniałej sytuacji. Więc jeśli Pani znajdzie chwilę czasu zanim wyjedzie do rodziny prosiłbym, abyś przybyła do mych komnat na trzecim piętrze pałacu królewskiego.

Z wyrazami szacunku,
Frederico Gaspare
Powrót do góry Go down
Garion Karniwor
Rodzina Królewska
Rodzina Królewska
Garion Karniwor


Ród : Karniwor
Skąd : Wybrzeże Salar
Praca : Król

Posłaniec Avy Empty
PisanieTemat: Re: Posłaniec Avy   Posłaniec Avy Icon_minitimeWto Sie 26, 2014 4:21 pm

Kochana Avo!
Mam nadzieje, że list dotarł do Ciebie. Zadbałem o to, by żaden strażnik go nie zobaczył przed tobą. Najlepiej go wyrzuć po przeczytaniu! Dostałem wieść, że zamknęli Cie za uprawianie czarów, a niedługo ma być twój osąd. Wybacz, że Ci nie mogłem pomóc kiedy próbowali Cie pochwycić, jednak naraziłbym siebie i moją siostrę. Na dodatek teraz każą mi wydać wyrok na Ciebie. Nie wiem co robić. Pamiętam jak obiecałem, że nigdy nie zostaniesz ukarana za swój dar. Zamierzam dotrzymać słowa i coś wymyśle! Pomogę jeśli będę w stanie! Wiedz, że tęsknię za dotykiem twoich ust i dłoni. Możesz się za jakiś czas spodziewać mojej wizyty, bo muszę z tobą porozmawiać na osobności. Jeśli możesz odpisz mi bo chcę już wiedzieć jak się czujesz. Lecz jeśli nie jesteś w stanie to rozumiem.
Twój Garion!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Posłaniec Avy Empty
PisanieTemat: Re: Posłaniec Avy   Posłaniec Avy Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Posłaniec Avy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Posłaniec Patrisse
» Posłaniec Frederica
» Posłaniec króla
» Posłaniec Anai
» Posłaniec Ezia Mustela

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amentes :: Społeczność :: Posłańcy-
Skocz do: