IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Ezio Mustel

Go down 
AutorWiadomość
Ezio Mustel
Radca Królewski
Radca Królewski
avatar

Ród : Mustel

PisanieTemat: Ezio Mustel   Pią Maj 30, 2014 12:32 pm


Godność oraz imię:Ród/ rodzina:
Ezio MustelMustel
Zawód/ zajęcie:Wyznanie:
Głowa rodu/Rada królewskaSeliano
Data urodzenia:Pochodzenie:
1.XII (30 lat)Pałacyk na Szlaku Złota

Wygląd:
Jak wygląda Ezio... Wysoki, lekko umięśniony, a zarazem niezwykle zwinny chłopaczyna, mający długie włosy, sięgające aż po ramiona o ciemnym zabarwieniu. Charakterystyczną cechą wyglądu ów jegomościa są oczy. Cyniczny wzrok mordercy jest normą w jego przypadku. A wspomniane "zło" podkreśla tylko żółty kolor tęczówki. Oczywiście jak przystało na każdego szlachcica - rysy jego oczu oraz twarzy są idealne. A nos? Perfekcyjnie dopasowany do reszty twarzy. Zaleta "dobrej i lepszej krwi" jak to sam kiedyś stwierdził. Ta "lepsza krew" pozwala mu również na noszenie strojów wykonanych z bardzo dobrych jakościowo materiałów. Dobrze jest mieć pieniądze i korzystać z nich w sposób prezentacyjny. Jako głowa rodu musi przecież dobrze się przedstawiać - w sposób możny. Stąd też różne złote sygnety i piękne wykroje koszul, czy spodni.

Charakter:
Opis charakteru? Cóż, to będzie zadanie trudne, bowiem Ezio przyjmuje różne oblicze wobec różnych osobistości, czy też płci. Przykładowo w stosunku do kobiet jest uprzejmy, delikatny i po prostu "elegancki". Mężczyzn z szlachty traktuje jednakowo - wypchane złotem gnojki, które nie potrafią robić nic innego, jak tylko wykorzystywać innych w sposoby dla samych siebie korzystne. Wyjątkiem od tej normy jest jednak obecny król - Garion Karniwor, który dał mu drugą szansę. Traktuje go jak dobrego przyjaciela, oraz króla. Za to pospólstwo z Eziem ma nieco lepiej niż szlachta - dobrze traktuje tych biednych z reguły ludzi i stara się im pomagać w każdy możliwy sposób.
Jednak to wszystko to tylko utarte przez życie Ezia schematy, które są tylko WZOREM zachowań. Bardzo często zdarza się, by prostego chłopa traktował gorzej od innych i odwrotnie - szlachcica za kogoś znacznie lepszego. Dlatego charakter Mustela jest trudny w zdefiniowaniu.

Historia:
Ezio Mustel urodził się na Grobli, gdzie cały jego ród ma swą siedzibę. To właśnie tutaj poznawał szczegóły szlacheckiego życia. Tutaj również nauczył się zasad kultury osobistej, zarządzania ludźmi, dyplomacji, oraz walki swą wierną szablą, którą stale nosi przypasaną do lewego boku. Dzięki szlacheckiemu urodzeniu zawsze miał lepiej niż reszta w życiu. Rodzina zapewniła mu prawidłowy rozwój w najlepszych uczelniach i to dzięki temu poznał piękno kobiet. Przelotne romanse już od początku towarzyszyły Eziowi i to poniekąd go zgubiło. Został wygnany z rodzinnej siedziby. Błąkał się po całym świecie jako zubożały szlachcic, do pewnego czasu. Poznał Gariona Karniwora, który raczył pomóc wówczas siedemnastoletniemu chłopakowi w powrocie do łask rodziny. Drogą dyplomacji i dedukcji Garion sprawił, by ten mógł ponownie zasiadać przy syto zastawionym stole, przy wieczornych kolacjach. Jednak od czasu kiedy wrócił coś się zmieniło - stał się bardziej dojrzały i w końcu zrozumiał w jaki sposób działa szlachta. Zwłaszcza jego ojciec - ówczesny władca całego rodu. Pewnego dnia, gdy ruszył wraz z nim na delegację w sąsiednim hrabstwie - zabił go i przejął tytuł głowy rodu. W końcu był ich pierworodnym synem, dlatego mógł ten tytuł przygarnąć dla siebie. Poza tym miał wtedy już 29 lat. Dzięki temu został okrzyknięty tytułem "świetnego szermierza", oraz dobrego stratega, który pięknie rozplanował swoją niecną intrygę. A kilka planów zostało mu jeszcze do wdrożenia, już jako władca rodu i radny, zasiadający w obradach rady królewskiej. Całe swoje życie Ezio spędzał w rodzinnej rezydencji.
Jednak to nie wszystko co w życiu Ezia było najciekawsze. Już w młodości spłodził dziecko. Była to córka, która obecnie ma piętnaście lat. Jest ona najbardziej niesfornym dzieckiem pana Mustela. Jednak ten i tak rzadko się nią i resztą rodziny zajmuje. Niańka towarzyszy Eziowi już od czasu kiedy najstarsza córka miała dwa latka. Ta sama niania zajmuje się dwunastoletnim Edwardem, oraz dwuletnią Arianną. Przy porodzie Arianny matka całej gromadki zmarła, na wskutek źle odebranego porodu. Najzwyczajniej w świecie wykrwawiła się, a żaden z lekarzy obecnych przy ów "ceremonii" nie był w stanie jej pomóc. Ezio miał wówczas 28 lat. Za rok, kiedy już objął władze w rodzinie, zabijając swego ojca, wygnał wspomnianych lekarzy za próg domu, a ci stracili swój autorytet w oczach szlachcica. Przybity żałobą swojej żony musiał jednak znaleźć sobie drugą kobietę, która zajęłaby się tą familią, niekoniecznie wesołą. Edward zawsze w swoich poczynaniach stał odwrócony plecami do ojca - nienawidził go za swój występek wobec dziadka. Nie mógł mu tego wybaczyć. Podobnie zresztą Marissa - najstarsza z dzieci. Dlatego Arianna została oczkiem w głowie Ezia.

Wizerunek:
Brad Pitt


Ostatnio zmieniony przez Ezio Mustel dnia Pią Maj 30, 2014 3:52 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fortuna
Admin
avatar

Ród : Wszechmocny
Skąd : Zewsząd
Praca : Mąciciel

PisanieTemat: Re: Ezio Mustel   Pią Maj 30, 2014 2:37 pm

Dwudziestopięcioletnia głowa rodu? Wybacz, nie przejdzie.
Poza tym nie przeczytałeś regulaminu ;)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fortuna
Admin
avatar

Ród : Wszechmocny
Skąd : Zewsząd
Praca : Mąciciel

PisanieTemat: Re: Ezio Mustel   Pią Maj 30, 2014 3:51 pm

Siedzibą rodową Mustelów jest pałacyk na Szlaku Złota, nie Grobla. Poza tym już wszystko jest w porządku - popraw to, pamiętając, że jako głowa rodu posiadasz siedzibę rodową.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fortuna
Admin
avatar

Ród : Wszechmocny
Skąd : Zewsząd
Praca : Mąciciel

PisanieTemat: Re: Ezio Mustel   Pią Maj 30, 2014 3:56 pm

Akcept i miłej gry :)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Ezio Mustel   

Powrót do góry Go down
 
Ezio Mustel
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amentes :: Społeczność :: Karty postaci :: Mężczyźni-
Skocz do: