Amentes
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Król Garion z Rodu Karwinorów

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Garion Karniwor
Rodzina Królewska
Rodzina Królewska
Garion Karniwor


Ród : Karniwor
Skąd : Wybrzeże Salar
Praca : Król

Król Garion z Rodu Karwinorów Empty
PisanieTemat: Król Garion z Rodu Karwinorów   Król Garion z Rodu Karwinorów Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 2:05 pm

Oh, na prawdę jest potrzebny ten pamiętnik i stosunki z innymi, Drogi Doradco? Ale w sumie co mi szkodzi. Wiec pisz i nie pomiń niczego!
Ostatnio widziałem się z moją siostrą, Mianą Avis, która zawsze jest dla mnie wsparciem. Ma pełno problemów na głowie, ale to tak samo jak ja. Jednak pomagamy sobie. Tak mój doradco, częściej pytam się jej o pomoc niż Ciebie. Em... nie zapisuj tego. [...]
Widar Kulkkid... choć mój największy rywal to i przyjaciel. Jako, że jest mym kuzynem często musi zajmować się tą "brudną" robotą, której ja nie powinienem się podejmować. Ale ciesze się, że jednak podchodzi do wszystkiego lojalnie. Wykonuje polecenia. Kolejny przykład, że lepiej trafić nie mogłem. Chyba jestem jedynym Karniworem co go znosi. Tak, podobno jest dziwny. Ja tego nie zauważam. Może jedynie nie poruszajmy tematu jego byłej narzeczonej. [...]
To teraz niech będzie o... Avie Rede. Ciężki temat. Okazało się, ze jest wieszczką, ale swoich mocy używa by pomagać. Przynajmniej mi pomogła, ale to nie temat na dyskusje. Ta dworka jest dla mnie dość ważna... Przyciąga spojrzenia wielu mężów. W tym i me. Możliwe, że białogłowa miała niezwykłego pecha trafiając na króla co stracił dla niej głowę. Jednak jakikolwiek związek został już wykluczony przez pewne okoliczności. Może to i lepiej. [...]
Wróćmy do rodziny. Tristan Karniwor! Mój jedyny brat. Młodszy brat. Lubie go, ale czasami mu dokuczam. Ale tak jest jeśli chodzi o rodzeństwo. Nic tutaj nadzwyczajnego nie wymienię. Mało się widzimy. On zajmuje się tymi swoim sprawami, a ja władzą w państwie. Chyba tyle. [...]
Moją matką jest Raia Aviona, jako, że jest mą rodzicielką powinienem ją kochać pewnie. Tak na prawdę nienawidzę tej jędzy. Udaje kochaną i niewinną królową. Jednak swoich własnych dzieci nie kocha i wykorzystuje jedynie do swych celów. Powiem szczerze, ze są dni kiedy marzę, aż starucha dostanie jakiejś choroby w końcu. [...]
Ivo Kulkkid. Powiem, że jesteśmy do siebie podobni. Mój wuj chyba stanowi wyjątek i jest "czarną owcą" wśród Kulkkidów. Powinien siedzieć grzecznie w pałacu zamiast wędrować od karczmy do karczmy. Tak, wujek wie co dobre. I z tym się zgadzam. Razem zawsze musimy zrobić coś złego. Takie charaktery. [...]
Wspomnę jeszcze o Ezio Mustelu. Kiedyś wygnaniec rodu, teraz jego głowa, która doczekała się dzieciaków z moją własną siostrą. Darowałem mu pewnego razu życie i przywróciłem prawa wraz z majątkiem. A on postanowił zostać moim szwagrem. Eh. Łączyła nas jedynie Gwen, jednak po jej śmierci nasze relacje trochę się pogorszyły. [...]


Jeśli ktoś jeszcze chętny na relacje to zapraszam! :)


Ostatnio zmieniony przez Garion Karniwor dnia Nie Cze 15, 2014 8:23 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Widar Kulkidd

Widar Kulkidd


Ród : Kulkidd
Skąd : Padus Avium
Praca : Nadworny alchemik.

Król Garion z Rodu Karwinorów Empty
PisanieTemat: Re: Król Garion z Rodu Karwinorów   Król Garion z Rodu Karwinorów Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 3:05 pm

Ze strony Widara, kuzynie jakie my możemy mieć relacje? Wiek ten sam względnie, a raczej podobny.

A ze strony Maude: Skoro król taki miłostkowy może niech zagraniczna szlachcianka mu zaimponuje? W końcu to wojowniczka,a raczej to rzadko spotykane zjawisko. W dodatku wojowniczka z grupą dość nieprzyjemnych siepaczy w swoim kraju poszukiwana i skazana w niektórych częściach państewka na śmierć. A Maude będzie go traktować jak dziecko co frustracje w młodym władcy może wzbudzić.
Powrót do góry Go down
Garion Karniwor
Rodzina Królewska
Rodzina Królewska
Garion Karniwor


Ród : Karniwor
Skąd : Wybrzeże Salar
Praca : Król

Król Garion z Rodu Karwinorów Empty
PisanieTemat: Re: Król Garion z Rodu Karwinorów   Król Garion z Rodu Karwinorów Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 3:16 pm

Myślę, że jeśli chodzi o kuzyna dobra byłaby rywalizacja. Nie, że wróg, zabić i tak dalej, ale taka przyjacielska xd

Trochę się już boje Maude haha. Ale drażnienie króla mogłoby być ciekawe :)
Powrót do góry Go down
Widar Kulkidd

Widar Kulkidd


Ród : Kulkidd
Skąd : Padus Avium
Praca : Nadworny alchemik.

Król Garion z Rodu Karwinorów Empty
PisanieTemat: Re: Król Garion z Rodu Karwinorów   Król Garion z Rodu Karwinorów Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 3:19 pm

Dobra kuzyneczku. Szacunek i rywalizacja, chociaż raczej o wkurzenie dworu bo obaj się do tego garną.

A Maude nie trzeba się bać, oko wydłubała tylko jednemu ^^"
Powrót do góry Go down
Ava Rede
Dworka
Dworka
Ava Rede


Ród : Carakas
Skąd : Odłączona Wyspa
Praca : dworka księżniczki

Król Garion z Rodu Karwinorów Empty
PisanieTemat: Re: Król Garion z Rodu Karwinorów   Król Garion z Rodu Karwinorów Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 3:20 pm

Hej, to ja się wtrącam! Bo ja coś chcę dla Avy :D
Powrót do góry Go down
Garion Karniwor
Rodzina Królewska
Rodzina Królewska
Garion Karniwor


Ród : Karniwor
Skąd : Wybrzeże Salar
Praca : Król

Król Garion z Rodu Karwinorów Empty
PisanieTemat: Re: Król Garion z Rodu Karwinorów   Król Garion z Rodu Karwinorów Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 3:23 pm

Widar, bez oka da się żyć :D

Ava, skoro ona jest dworką, a król królem to raczej spotkać się trudno nie będzie xd Może spotkanie rodzin naszych na obiadku, czy coś tam i takie zauroczenie, bądź przynajmniej ciepłe stosunki ^^ Tylko propozycja ;p
Powrót do góry Go down
Ava Rede
Dworka
Dworka
Ava Rede


Ród : Carakas
Skąd : Odłączona Wyspa
Praca : dworka księżniczki

Król Garion z Rodu Karwinorów Empty
PisanieTemat: Re: Król Garion z Rodu Karwinorów   Król Garion z Rodu Karwinorów Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 3:30 pm

Może być zauroczenie i by się do siebie odkąd ona we dworze się pojawiła "uśmiechali" ładnie, a teraz wróciła jej miłostka na dwór i Ava by miała problemik xD
Powrót do góry Go down
Garion Karniwor
Rodzina Królewska
Rodzina Królewska
Garion Karniwor


Ród : Karniwor
Skąd : Wybrzeże Salar
Praca : Król

Król Garion z Rodu Karwinorów Empty
PisanieTemat: Re: Król Garion z Rodu Karwinorów   Król Garion z Rodu Karwinorów Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 3:38 pm

Stara miłość nie rdzewieje, więc król byłby przegrany, ale może będzie ciekawie :3
Powrót do góry Go down
Miana Avis
Rodzina Królewska
Rodzina Królewska
Miana Avis


Ród : Kulkidd, Karwinior.
Skąd : Grabież Wschodnia

Król Garion z Rodu Karwinorów Empty
PisanieTemat: Re: Król Garion z Rodu Karwinorów   Król Garion z Rodu Karwinorów Icon_minitimeSro Maj 28, 2014 3:00 pm

Coś dla mnie poproszę, i dla gwardzisty Borysa ^^
Powrót do góry Go down
Garion Karniwor
Rodzina Królewska
Rodzina Królewska
Garion Karniwor


Ród : Karniwor
Skąd : Wybrzeże Salar
Praca : Król

Król Garion z Rodu Karwinorów Empty
PisanieTemat: Re: Król Garion z Rodu Karwinorów   Król Garion z Rodu Karwinorów Icon_minitimeSro Maj 28, 2014 3:12 pm

Siostrzyczka to oczywiście osoba do zwierzeń z problemów i tak dalej! :D przyjaźń koniecznie xd

Gwardzista króla... hm... relacje zawodowe, choć w miarę pozytywne. Garion lubi wszystkich xd
Powrót do góry Go down
Miana Avis
Rodzina Królewska
Rodzina Królewska
Miana Avis


Ród : Kulkidd, Karwinior.
Skąd : Grabież Wschodnia

Król Garion z Rodu Karwinorów Empty
PisanieTemat: Re: Król Garion z Rodu Karwinorów   Król Garion z Rodu Karwinorów Icon_minitimeSro Maj 28, 2014 3:14 pm

Takie babskie pogaduchy przy lodach bez lodów? Okej :D


On na pewno będzie robił wszystko co król powie
Powrót do góry Go down
Garion Karniwor
Rodzina Królewska
Rodzina Królewska
Garion Karniwor


Ród : Karniwor
Skąd : Wybrzeże Salar
Praca : Król

Król Garion z Rodu Karwinorów Empty
PisanieTemat: Re: Król Garion z Rodu Karwinorów   Król Garion z Rodu Karwinorów Icon_minitimeSro Maj 28, 2014 3:16 pm

Nie no, po prostu ważne by mieć oparcie w siostrzyczce xd

Chyba prawidłowo ;)
Powrót do góry Go down
Tristan Karniwor
Rodzina Królewska
Rodzina Królewska
Tristan Karniwor



Król Garion z Rodu Karwinorów Empty
PisanieTemat: Re: Król Garion z Rodu Karwinorów   Król Garion z Rodu Karwinorów Icon_minitimeNie Cze 08, 2014 10:17 pm

Jeszcze dla młodszego brata coś znajdź ;P
Powrót do góry Go down
Garion Karniwor
Rodzina Królewska
Rodzina Królewska
Garion Karniwor


Ród : Karniwor
Skąd : Wybrzeże Salar
Praca : Król

Król Garion z Rodu Karwinorów Empty
PisanieTemat: Re: Król Garion z Rodu Karwinorów   Król Garion z Rodu Karwinorów Icon_minitimePon Cze 09, 2014 1:04 pm

Rywal? wróg? coś nowego bo Miane to Garion uwielbia
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Król Garion z Rodu Karwinorów Empty
PisanieTemat: Re: Król Garion z Rodu Karwinorów   Król Garion z Rodu Karwinorów Icon_minitimePon Cze 09, 2014 6:38 pm

Ja proszę. Może pozytyw?
Powrót do góry Go down
Garion Karniwor
Rodzina Królewska
Rodzina Królewska
Garion Karniwor


Ród : Karniwor
Skąd : Wybrzeże Salar
Praca : Król

Król Garion z Rodu Karwinorów Empty
PisanieTemat: Re: Król Garion z Rodu Karwinorów   Król Garion z Rodu Karwinorów Icon_minitimePon Cze 09, 2014 6:42 pm

Chyba relacje czysto zawodowe. Nic innego mi nie przychodzi do głowy jeśli chodzi o radce.
Powrót do góry Go down
Tristan Karniwor
Rodzina Królewska
Rodzina Królewska
Tristan Karniwor



Król Garion z Rodu Karwinorów Empty
PisanieTemat: Re: Król Garion z Rodu Karwinorów   Król Garion z Rodu Karwinorów Icon_minitimePon Cze 09, 2014 8:15 pm

Kurcze tylko nie widzę powodu do nielubienia się, bo w KP pisałam, że Tristkowi pasuje rola drugiego syna jak najbardziej i nawet niechciałby zająć miejsca brata....
Powrót do góry Go down
Garion Karniwor
Rodzina Królewska
Rodzina Królewska
Garion Karniwor


Ród : Karniwor
Skąd : Wybrzeże Salar
Praca : Król

Król Garion z Rodu Karwinorów Empty
PisanieTemat: Re: Król Garion z Rodu Karwinorów   Król Garion z Rodu Karwinorów Icon_minitimePon Cze 09, 2014 8:17 pm

No, ale może jest zazdrosny o mniejsze zainteresowanie matki? Coś można wymyślić. Albo starszy brat mu dokucza
Powrót do góry Go down
Tristan Karniwor
Rodzina Królewska
Rodzina Królewska
Tristan Karniwor



Król Garion z Rodu Karwinorów Empty
PisanieTemat: Re: Król Garion z Rodu Karwinorów   Król Garion z Rodu Karwinorów Icon_minitimePon Cze 09, 2014 8:24 pm

A matka się w ogóle nami interesuje? A dokuczanie to jak najbardziej. Możemy się nie lubić! ;D
Powrót do góry Go down
Garion Karniwor
Rodzina Królewska
Rodzina Królewska
Garion Karniwor


Ród : Karniwor
Skąd : Wybrzeże Salar
Praca : Król

Król Garion z Rodu Karwinorów Empty
PisanieTemat: Re: Król Garion z Rodu Karwinorów   Król Garion z Rodu Karwinorów Icon_minitimeNie Cze 15, 2014 8:25 am

Dla zainteresowanych dodałem opisy relacji z danymi postaciami w pierwszym poście, obczajać :D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Król Garion z Rodu Karwinorów Empty
PisanieTemat: Re: Król Garion z Rodu Karwinorów   Król Garion z Rodu Karwinorów Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Król Garion z Rodu Karwinorów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Król Garion Karniwor
» Garion Karniwor
» Król Vittor!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amentes :: Społeczność :: Relacje-
Skocz do: