IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Borys Goldwell

Go down 
AutorWiadomość
Borys Goldwell

avatar


PisanieTemat: Borys Goldwell   Pią Maj 09, 2014 1:39 pm

Godność oraz imię:Ród/ rodzina:
Borys GordwellGordwell
Zawód/ zajęcie:Wyznanie:
Straż KrólewskaGornia
Data urodzenia:Pochodzenie:
6.06Grabież Wschodnia

Wygląd:
Wysoki,atletycznie zbudowany mężczyzna o długich, jasnych włosach na pierwszy rzut oka z pewnością nie wygląda na wieloletniego wojskowego. Wyspotowaną sylwetkę zawdzięcza wieloletnim treningom, a przyznać mu trzeba iż gdy kroczy bez koszuli wszystkie dziewki wodzą za nim wzrokiem. Jego przystojna twarz pokryta jest kiludniowym zarostem. Jasne oczy patrzą na wszystko podejrzliwie z niezmiennym chłodem i brakiej jakiejkolwiek sympatii. Mimo bijącego od niego chłodu większość kobiet szaleje na jego punkcie. Otprzystojny i tajemniczy chłopak z niego!

Charakter:
Borys posiada typowe cechy dla wojskowego. Odważny, zaborczy, posłuszny i zimny, w ten typowy dla wojskowych sposób. Bardzo rzadko okazuje emocje, nie może być wrażliwy przy swoich strażnikach. W stosunku do kobiet jest nieśmiały, nawet jeśli już się do jakiejś przekona bądź pokocha zawsze w jego zachowaniu będzie odczuwalna wojskowa rezerwa i chłód. Nie umie okazywać uczuć.
Borys jest bardzo wybuchowym i mściwym mężczyzną. Bardzo łatwo wytrącić go z równowagi, zwykle wtedy w ruch idą pięści i miecz mężczyzny - niemal każde jego wyjście do karczmy kończy się bitką oraz awanturą. Biada tym, którzy mu się narażą bądź zajdą za skórę, bowiem potrafi się mścić. Zemsta płynie w jego krwi, potrafi bardzo wiele poświęcić dla swojego celu.
Mężczyzna jest oddany koronie i wypełnia każdy rozkaz. Jeśli każą mu zabić kobietę -zabije, każą mu zabić wszystkie dzieci- zrobi to bez wachania. I gdyby tylko w jego czasach znane było pojęcie sadysty, Borys z pewnością zostałby nim jednogłośnie okrzyknięty.

Historia:
Gordwellowie to pradawny i niegdyś mocarny ród. Pierwsi Gordwellowie panowali niegdyś w mało znanej komu kolwiek krainie. Na południe od Farolan rozciąga się piękna, wyżynna kraina. Dostępu do niej strzegą wysokie góry przez które nie łatwo się przedrzeć. Zastanawiacie się pewnie co też stało się że taka wpływowa rodzina znalazła się na usługach w Amentes? Otóż gdy dziad Borysa zasiadał u władzy jego wrogowie sprowokowali bunt, który szybko przerodził się w wojnę domową. Władca wysłał swojego jedynego syna wraz z najbardziej zaufanym sługom by ród mógł przetrwać. Sam zginął zaledwie kilka dni później,porwany i rozerwany przez konie.
Tak oto jego ojciec znalazł się w Farolan. Spędził tam sześć lat swojego życia. Jednak nie znalazł tam swojego miejsca, a i szpiedzy powoli zaczynali siedzieć mu na ogonie. Wraz ze swoją żoną, którą pojął dwa lata wcześniej wyjechał do Amentesu. Tam też osiedlił się w Grabieży Wschodniej zajmując się produkcją broni.
Borys Gordwell urodził się kilka lat później. Od małego szkolony był w walce, jeździe konnej. Uczono go również języków i tak biegle posługuje się językiem swoich przodków jak i Farolańskim. Zawsze pociągała go władza, nie chciał jednak siedzieć na tronie lecz dowodzić wojskami planować bitwy i wygrywać wojny.
Gdy skończył osiemnaście lat udał się do stolicy, gdzie dzięki znajomościom udało mu się dostać do królewskiej straży. Szybko wspinał się po rangach, wieku dwudziestu trzech wiosen miał pod swoim dowództwem kilka oddziałów. Wtedy też wysłano go do Grobli by pomógł utrzymać porządek na granicach oraz wziąźć w ryzy tamtejsze rozpuszczone wojsko.
Po pięciu latach powraca do pałacu by zdać raport i odwiedzić stare śmieci.
Wizerunek:
Envy-style
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fortuna
Admin
avatar

Ród : Wszechmocny
Skąd : Zewsząd
Praca : Mąciciel

PisanieTemat: Re: Borys Goldwell   Pią Maj 09, 2014 6:49 pm

Akcept, choć trochę krótko to wyszło. Miłej gry <3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Borys Goldwell
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amentes :: Społeczność :: Karty postaci :: Mężczyźni-
Skocz do: